Yükleniyor...

Her Boyutta Kalite

UZMANLIKLARIMIZ

Kentsel dönüşüm hakkında aklınıza takılan sorular için bizi arayabilir, mesaj atabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kent içinde afet riski taşıyan alanların tespit edilip yıkılarak yerine güvenli ve yaşanabilir yeni binaların yapılması kentsel dönüşüm olarak adlandırılır. Resmi gazetede yayınlanan 6306 sayılı kanuna göre; Türkiye’nin dört bir yanındaki kent ve köylerde ekonomik yaşını tamamlayan, yıkılma riski olan binaların devletin sağladığı kredi, kira yardımı, belediye harç ve vergi avantajlarını kullanarak yeniden yapılmasını içermektedir.

Adım Adım Kentsel Dönüşüm

Aşağı tarafta bulunan adım adım kentsel dönüşüm planlaması ile sizlere kazanç sağlayan huzurlu bir kentsel dönüşüm hizmeti sunuyoruz.Kentsel Dönüşüm Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yönetmeliğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Eğer kentsel dönüşüm fikriniz var ve fiyat almak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak fiyat ve proje teklifi alabilirsiniz.


Konutlarin, ofis binalarının ve hastaneler, müzeler gibi özel yapıların hazırlanması, yenilenmesi ve inşaatı gibi tüm inşaat faaliyetlerini sunuyoruz.

Projenin gerektirdiği bütün işlerin ve yalnızca projenin gerektirdiği işlerin belirlenmesi amacıyla kapsamın planlaması,tanımlanması, doğrulanması ve kapsam değişiklerinin yönetimidir.Projenin işleyişini 3 Ana başlık altında yapıyoruz. Bu işleyiş bir projenin başarılı yönetimi için ana faktördür.

  • 1. Maliyet
  • 2. Organizasyon
  • 3. Zaman
  • 4. Bilgi
  • 5. Riskisk
  • 6. Kalite